Zjišťování dopadů pandemie covid-19 na výsledky žáků: Dotazník pro žáky a rodiče


Vážení rodiče, milé děti,

rádi bychom Vás požádali o vyplnění dotazníku, ve kterém se můžete společně vyjádřit k důležitým otázkám souvisejícím s výukou ve vaší škole a zvlášť s průběhem distanční výuky (výuky na dálku) v uplynulém roce. Přispějete tak ke shromáždění cenných podkladů pro návrh podpůrných opatření, která pomohou žákům a učitelům napravit možné nedostatky, ke kterým během distanční výuky mohlo dojít. 

Jsme si vědomi toho, že některé otázky mohou být pro děti trochu komplikované a že některé z dětí mohou mít i problémy s výběrem položek (zaškrtáváním). Proto Vás rodiče prosíme, abyste dětem s vyplňováním "jejich" otázek pomohli a současně této příležitosti využili k tomu, abyste si s nimi o tom, na co se ptáme, popovídali. Určitě se při tom dozvíte i Vy hodně zajímavého.

Dotazník je anonymní, proto můžete odpovídat otevřeně a bez obav. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nám můžete napsat na kalibro@kalibro.cz nabo zavolat na 724 50 83 83. Rádi se vám budeme věnovat. Děkujeme Vám za důvěru a těšíme se na vaše odpovědi.


Kalibro, organizátor šetření